Acasa Cultura-ReligieCultura Nasul pleaca de la B1. Vine Oancea de la Antene

Nasul pleaca de la B1. Vine Oancea de la Antene

scris de Ziua Veche
2 afisari

Sorin Oancea şi-a dat demisia din grupul de presă al lui Dan Voiculescu, scrie Reporter Virtual. Oancea renunţă la funcţia de vicepreşedinte al Grupului Grivco pentru a prelua conducerea televiziunii lui Bobby Păunescu.



Tot în aceste zile va fi anunţată plecarea lui Radu Moraru – supranumit Naşul – de la B1 la noua televiziune a RCS&RDS, unde va ocupa funcţia de director general.

Aflat la Festivalul de Film de la Barcelona, Bobby Păunescu, a declarat pentru Reporter Virtual că miercuri sau joi situaţia va fi lămurită printr-un comunicat de presă pe care îl va semna împreună cu Naşul.

0 comentariu

Lăpuşneanu 11-06-2010 - 16:48

Eşti ziaristul cel mai capabil din media romanească, la ora actuală. Să moară Huhu ciu, dacă te mint!

Ion Sula Mare 11-06-2010 - 18:31

Frumos articol.

geek-a-contra 11-06-2010 - 20:38

ti-a tracut frodat’ prin cap ca ponta vrea sa forteze nota incit sa se ajunga la alegeri anticipate? alegeri din care pd-l-u’ ar ajunge garantat pe locu’ tz-ishpe…?

sau nu a avut prin ce trece?

Tipatescu 11-06-2010 - 20:56

Daca da, atunci iti este clar ca Boc ramane.
Restul este o la… trista.

Ion fu...angiul 12-06-2010 - 01:23

Scapa cine poate!

john 12-06-2010 - 03:55

Bai marius bat(c)a scrii treaz sau dupa ce vomiti ?

Huhu Ciu 12-06-2010 - 14:32

Jegurile astea PEDELISTE nu merita nici un scuipat!

Huhu Ciu 12-06-2010 - 14:35

Ei vor merge in IAD, IN LUMEA DE APOI, NEGRESIT!!!!!!!!!

alpha 16-06-2010 - 07:58

de ce, atunci cand o ziarista scrie pe sleau, folosind chiar si expresii mai de vulg, este imediat pusa la punct,iar voi, masculii din presa aveti voie sa scrieti vulgar? De ude misoginismul asta in presa? Am si eu aceasta dilema…..ca vad ca vulgul place cititorului doar daca scrie vreu purtator de boase….ma rog, daca are!

Parpanghel 16-06-2010 - 10:10

Atunci sa faca o vizita cu caracter permanent la …PERE LACHAISE,ca acolo hodine ste marele LA FONTAINE, si e loc si pentru CES animoux ,qui ne conduire n’est pas!