Acasa Cultura-ReligieCultura Rodica Culcer, OUT. Director interimar a fost desemnată Anca Olteanu (Lăzărescu)

Rodica Culcer, OUT. Director interimar a fost desemnată Anca Olteanu (Lăzărescu)

scris de Z.V.
5 afisari

Preşedinte-director general al TVR, Alexandru Lăzescu, a pus miercuri în aplicare hotărârea Consiliului de Administraţie care prevede încetarea contractului de director interimar al Direcţiei Emisiuni Informative şi Sport (DEIS) al Rodicăi Culcer, informează un comunicat remis AGERPRES.

Rodica Culcer a fost data afara din TVR

Director interimar al acestei direcţii a fost desemnată Anca Olteanu (Lăzărescu), care ocupă şi funcţia de director al Departamentului Emisiuni Informative din cadrul DEISConcursul pentru ocuparea postului de director al DEIS va avea loc în perioada imediat următoare, precizează reprezentanţii Televiziunii Publice.

CA al TVR a decis marţi încetarea mandatului prin care Rodica Culcer a fost delegată să conducă Direcţia Emisiuni Informative şi Sport a postului

14 comentarii

Ciu Huhu 01-02-2012 - 20:46

R. Culcer va sfirsi NEGRESIT in IAD!

chiaburul 01-02-2012 - 22:07

Mai Ciuhurezule, te plateste cineva sau esti cretin?!

chiaburul 01-02-2012 - 22:09

Stimata doamna Culcer, oamenii destepti nu se pot exprima fara sa piarda in aceasta tara atata timp cat securistii de tip FELIX mai sunt iinca!

un roman verde 01-02-2012 - 22:40

OK, Felix e securist. Da’ rezidentu’ de la Anvers ce-o fi oare? Maica Tereza? Ia mai scutiti-ne!

urbos 01-02-2012 - 23:01

Si Culcer e securista cu grade, e de notorietate. Mori de ras cu potaile basiste. Dementa pura!

Ciu Huhu 01-02-2012 - 22:37

Dictatorul chel, te plateste pe tine. chiabur al lui Basescu!

H2SO4 01-02-2012 - 23:46

Baaai titirez falit ~ tu mai mult de o fraza se pare ca nu poti!! Si astea sint numai despre „jos Basescu” si despre evrei. Zi-ne si noua ceva despre cum se joaca golf!!

प्रिंस Parpanghel Carpathians 01-02-2012 - 23:57

SULFU-ricule, te rog eu , nu-l maltrata pe ciuciutu, nu pretinde asa un efort de la cineva care detine un singur neuron si ala stingher si defect !

Ciu Huhu 02-02-2012 - 01:20

”Desteptule”, io-s de 100 mai cenzurat decit voi, de aceea nu postez mai mult decit o propozitie de fiecare data!

Ciu Huhu 02-02-2012 - 17:23

Asa striga demonstranti in in strada: JOS BASESCU, JOS DICTATORUL!

Ciu Huhu 02-02-2012 - 01:23

Chiaburule pe tine te plateste Basescu, NU PE MINE!

remi 02-02-2012 - 08:32

Rodica Cul..mea a fost secretara la ambasada SUA pe vremea comunistilor….Securisti ratau un asemenea post,sa nu fie omul lor?Dar si daca nu a fost securista,tot o nemernica e,pt.ca l-a slujit pe chior din interes.Mai usor de inteles(ca e omeneste) e una ca Pora,care-l slujeste pe chior din convingere,decit babornita asta care e o mercenara riioasa.

aurel 03-02-2012 - 09:34

toate jigodiile din romania s-au adunat in jurul pdl

Ciu Huhu 05-02-2012 - 19:53

CORECT!

Comments are closed.