Acasa Sport-AutoAuto Atentie la Mamaia! Mazare iti ia din nou 3 lei din buzunar

Atentie la Mamaia! Mazare iti ia din nou 3 lei din buzunar

scris de Ziua Veche
2 afisari

Taxa de bariera instituita de primarul PSD Radu Mazarea in statiunea Mamaia intra din nou in vigoare marti, 15 iunie, si va fi perceputa pana pe 15 septembrie. Aceasta este de 3 lei pentru fiecare acces, 4 lei pentru 24 de ore, 25 de lei pentru sapte zile si 250 de lei pentru intreg sezonul estival. Platesc toti cei care nu au masinile inregistrate in judetul Constanta, dar vin pe litoral pentru a-si cheltui banii in orasul patronat de clanul Mazare- Nicusor Constantinescu. Potrivit Serviciului Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local Constanta, valoarea taxei a fost mentinuta la nivelul anilor trecuti.

0 comentariu

rasputin 03-08-2010 - 14:44

G.D.- labilitate, frustrare, ce-o fi asta? Ai mataluta un singur dor si o singura preocupare? Pupat Cotrocenii? povestea este mai complexa decat crezi mataluta si nici nu poti intelege un asa subiect. Care si cui nu i-a iesit? ca nu esti deloc clar, dar categoric te dai, tovarase Sever Voinescu-Damian!

urbos 03-08-2010 - 16:38

Ca sa crezi ca filmul ala a fost trucat trebuie sa fii COMPLET CRETIN!

TRUCAJ 03-08-2010 - 16:53

Filmul a fost trucat, si numai cretini ca tine nu au capacitatea intelectuala si morala sa o recunoasca.

TRUCAJ 03-08-2010 - 16:55

Antibasestii mor de ciuda si fac spume ca nici de data asta nu le iese nimic, decit ochii din cap de prosti si boi ce sunt. Spinzurati-va, ba, nenorocitilor.

urbos 03-08-2010 - 17:29

Antibasestii o sa se pise curand pe cadavru ma–tii si al Chiorului care probabil a violat-o la betie, de-ai iesit asa.

urbos 03-08-2010 - 17:35

Ce chin trebuie sa fie pe tovarasii astia „ziaristi”, ce stres, ce agitatie. Care mai de care dau din coada ca niste spermatozoizi capii, dandu-si coate care sa ajunga mai repede intre hemoroizii vineti ai dementului de la Cotroceni. Ce frustrari, ce probleme, sa-i vada pe limbistii de calibru, gen Turcescu, Nasu, Pora si alte specimene, etalandu-se pe la TV-uri ca niste vip-uri, in timp ce ei, care baga inghit cel putin tot atata rahat, scriu la o porcarie de ziar online. Foarte trist…

Rasputin 03-08-2010 - 18:12

…cu „rasputin” nu este decît un maimuţoi.
Atît îl duce capul…

urbos 03-08-2010 - 19:08

Realitatea e un cuib de jeguri umane.

urbos 03-08-2010 - 19:17

Vezi ca te scremi degeaba, notorietatea mea e mult prea mare ca sa-ti functioneze prostioare d-astea ma cacareaza.
Dar la un sustinator de-al lui base, boala psihica e prima caracteristica. Ia si suge….

dorinel 03-08-2010 - 19:33

ura va intuneca judecata! vantu si voiculescu si-au vazut visul cu ochii: nu mai judecati cu capul vostru (e greu sa gandesti), va uitati la posturile astora si va lasati manipulati. mai e careva in stare sa emita si o parere personala sau nu puteti spune decat ce inghititi ca pelicanii ce vi se spune?!

caramache 04-08-2010 - 02:47

Am si io niste cestiuni de pus. Ce s-a intimplat cu editorialista opintista manicurista creatza Adinutza Anghelutza- Stanciuciu? A dezertat luindu-si papucii perzonali de traseista pedicurizata, si a trecut la competitia care-i plateste mai bine nurii creti?
P.S. Personal imi pare rau de George Damian care a facut gresala s-o angajeze pe amorala.

nu conteaza! 04-08-2010 - 15:04

Tataie, ia-te de mana cu Damian si intreaba-l daca te poate angaja pe tine macar, ca nu stiu daca are vreun ban prin buzunar. Cat era la ZIUA ii ranjea fata ca o freca si nu facea mai nimic, dar era platit. El de unde sa aiba bani saracu sa angajeze pe altii? In treacat fiind spus, tu ai o treaba de mult, te-am urmarit, sa te iei de madam Anghelescu, kdar macar asta stie ce scire si a dat anchete la viata ei cate mese a sarit Damian in ultima vreme. Sa mearga la Cotroceni, la chifla protectorului!