Acasa Sport-AutoSport Programul transmisiunilor sportive la TV din 8 si 9 februarie 2014

Programul transmisiunilor sportive la TV din 8 si 9 februarie 2014

scris de Șt. C
1 afisari

Vă prezintăm evenimentele sportive ce vor putea fi urmărite la TV sâmbătă, 8 februarie, și duminică, 9 februarie 2014.

Programul transmisiunilor sportive la TV din 8 si 9 februarie 2014

Programul transmisiunilor sportive la TV din 8 si 9 februarie 2014

Sâmbătă, 8.02.2014

9.00, TVR 1 – JO de la Soci, Ceremonia de deschidere (reluare)

10.30, Digi Sport 1 – Handbal, Liga Națională (masculin), CSM București – Universitatea Timișoara (live)

10.30, Eurosport – Snooker, Circuitul European (live)

10.45, TVR 2 – JO de la Soci, snowboard, masculin (live)

12.00, TVR 2 – JO de la Soci, Schi alpin, feminin (live)

12.00, Eurosport – Ciclism, Turul Dubaiului (live)

12.30, Digi Sport 1 – Handbal, Liga Națională (feminin), CSM București – HCM Baia Mare (live)

13.30, TVR 3 – JO de la Soci, Patinaj viteză (masculin)

14.00, Digi Sport 1 – Handbal, Liga Campionilor (masculin), St. Petersburg – Celje Pivovarna (live)

14.00, Dolce Sport 2 – Tenis, FED Cup, Slovacia – Germania (live)

14.00, Digi Sport 2 – Volei, Divizia A1 (feminin), SCM U Craiova – Dinamo (live)

14.15, Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga 2, FC Kaiserslautern – Greuther Furth (live)

14.45, Eurosport – Fotbal, Premier League, FC Liverpool – Arsenal Londra (live)

16.00, Digi Sport 2 – Handbal, Liga Campionilor (feminin), Thuringer – Midtjylland (live)

16.30, TVR 1 – JO de la Soci, Biatlon, masculin (live)

16.30, TVR 3 – JO de la Soci, Sanie, masculin (live)

16.30, Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga, FC Nurnberg – Bayern Munchen (live)

16.30, Dolce Sport 1 – Rugby, Turneul celor 6 Națiuni, Irlanda – Țara Galilor (live)

16.45, Eurosport – Fotbal, Premier League, Chelsea – Newcastle (live)

17.15, Digi Sport 3 – Baschet, Liga Națională (masculin), BC Timișoara – BC Mureș (live)

17.30, Digi Sport 1 – Fotbal, meci amical, Dinamo – Lokomotiv Plovdiv (live)

17.30, Digi Sport 2 – Handbal, Liga Campionilor (masculin), Wacker Thun – Barcelona (live)

18.45, TVR 3 – JO de la Soci, Sanie, Freestyle (live)

19.00, Dolce Sport 1 – Rugby, Turneul celor 6 Națiuni, Scoția – Anglia (live)

19.00, Eurosport – Fotbal, Premier League, Swansea – Cardiff City (live)

19.00, Digi Sport 2 – Fotbal, Serie A, Fiorentina – Atalanta (live)

19.00, Dolce Sport 2 – Fotbal, Serie A, Fiorentina – Atalanta (live)

19.00, Digi Sport 3 – Handbal, Liga Campionilor (masculin), PSG – HC Metalurg (live)

19.30, Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga, SV Hamburg – Hertha Berlin (live)

21.00, Digi Sport 1 – Fotbal, La Liga, Real Madrid – Villarreal (live)

21.30, Eurosport – Futsal, Finala Campionatului European din Belgia (live)

21.45, Dolce Sport 1 – Fotbal, Serie A, Napoli – AC Milan (live)

23.00, Digi Sport 1 – Fotbal, La Liga, Almeria – Atletico Madrid (live)

0.00, TVR 1 – JO de la Soci, Patinaj artistic (înregistrare)

Duminică, 9.02.2014

7.00, Digi Sport 2 – Fotbal, meci amical, Dinamo – Lokomotiv Plovdiv (reluare)

9.00, TVR 2 – JO de la Soci, Schi alpin, masculin (live)

9.30, Digi Sport 2 – Fotbal, Serie A, Napoli – AC Milan (reluare)

11.00, Eurosport – Snooker, Circuitul European (live)

11.15, TVR 3 – JO de la Soci, Snowboard, feminin (live)

11.15, Digi Sport 2 – Fotbal, La Liga, Real Madrid – Villarreal (reluare)

12.00, Digi Sport 1 – Handbal, Cupa EHF (masculin), HCM Constanța – Sporta Hlohovec (live)

12.00, Dolce Sport 1 – Rugby, Turneul celor 6 Națiuni, Irlanda – Țara Galilor (reluare)

13.00, Digi Sport 2 – Fotbal, La Liga, Osasuna – Getafe (live)

13.30, Digi Sport 1 – Fotbal, Serie A, AC Torino – Bologna (live)

13.30, TVR 3 – JO de la Soci, Patinaj viteză, feminin (live)

14.15, Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga 2, FC Koln – SC Paderborn (live)

15.30, Eurosport – Fotbal, Premier League, Tottenham – Everton (live)

15.30, Sport.ro – Fotbal, Campionatul Olandei , PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (live)

16.00, Digi Sport 1 – Fotbal, Serie A, Lazio Roma – AS Roma (live)

16.00, Digi Sport 2 – Fotbal, Serie A, Verona – Juventus Torino (live)

16.00, TVR – Fotbal, Magazin Mondial FIFA 2014

16.25, TVR 3 – JO de la Soci, Sanie, masculin (live)

16.30, TVR 1 – JO de la Soci, Biatlon, feminin (live)

16.30 – Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga, VfB Stuttgart – Augsburg (live)

17.30, Eurosport – Fotbal, Premier League, Manchester United – Fulham (live)

18.00, Digi Sport 1 – Handbal, Cupa EHF (feminin), „U” Jolidon Cluj – Cankaya Bel Anka (live)

18.00, Digi Sport 2 – Volei, Divizia A1 (masculin), Municipal Zalău – CVM Tomis Constanța (live)

18.00, Digi Sport 3 – Baschet, Liga Națională (masculin), CSU Ploiești – Gaz Metan Mediaș (live)

18.30, Eurosport 2 – Fotbal, Bundesliga, Schalke 04 – Hanovra (live)

18.40, TVR 3 – JO de la Soci, Sanie, masculin (live)

20.00, Digi Sport 1 – Fotbal, La Liga, Real Sociedad – Levante (live)

21.45, Digi Sport 3 – Fotbal, Serie A, Inter Milano – Sassuolo (live)

22.00, Digi Sport 1 – Fotbal, La Liga, FC Sevilla – FC Barcelona (live)

22.00, Digi Sport 2 – Fotbal, Ligue 1, AS Monaco – PSG (live)

22.00, Dolce Sport 1 – Fotbal, Ligue 1, AS Monaco – PSG (live)

0.30, TVR 1 – JO de la Soci, Patinaj artistic (înregistrare)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Mai mult