Acasa Sport-AutoSport Vezi aici cine transmite meciurile etapei a 10-a a Ligii 1

Vezi aici cine transmite meciurile etapei a 10-a a Ligii 1

scris de Ziua Veche
3 afisari

Marius Avram va arbitra meciul dintre FC Timişoara şi Rapid Bucureşti, care va avea loc sâmbătă, de la ora 20,30, pe Bega. Derby-ul bucureştean Steaua – Sportul Studenţesc, de duminică (ora 20,00), va fi condus de Alexandru Tudor.


Programul partidelor

Vineri 1 octombrie

FC Astra Ploieşti – CS Pandurii Târgu Jiu (ora 16,30, GSP TV)

Arbitru: Georgian Ionescu (Buzău); arbitri asistenţi: Gero Szabo (Cluj-Napoca), Paul Dimancea (Constanţa); arbitru de rezervă: Cătălin Popa (Piteşti)

Observator: Tudor Constantinescu (Bucureşti)

Universitatea Craiova – Universitatea Cluj (ora 18,30, Digi Sport)

Arbitru: Robert George Dumitru (Braşov); arbitri asistenţi: Eduard Dumitrescu (Piteşti), Adrian Radu Ghinguleac (Bucureşti); arbitru de rezervă: Cătălin Buşi (Râmnicu Vâlcea)

Observator: Nicolae Grigorescu (Timişoara)

Dinamo Bucureşti – Oţelul Galaţi (ora 20,30, Antena 1)

Arbitru: Pavel Cristian Balaj (Baia Mare); arbitri asistenţi: Dorin Mudura (Oradea), Florin Păunescu (Râmnicu Vâlcea); arbitru de rezervă: Dragoş Istrate (Bucureşti)

Observator: Laszlo Sajtos (Sibiu)

Sâmbătă 2 octombrie

Gloria Bistriţa – Unirea Urziceni (ora 18,00, GSP TV)

Arbitru: Florin Mihai Marcu (Oradea); arbitri asistenţi: Iulius-Radu Timar (Marghita), Vasile Marinescu (Bucureşti); arbitru de rezervă: Ştefan Erdei (Oradea)

Observator: Valeriu Ioniţă (Bucureşti)

FC Timişoara – FC Rapid Bucureşti (ora 20,30, Digi Sport)

Arbitru: Marius Avram (Bucureşti); arbitri asistenţi: Micloş Istvan Nagy (Cluj-Napoca), Cătălin Savu (Galaţi); arbitru de rezervă: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin)

Observator: Marian Salomir (Cluj-Napoca)

Duminică 3 octombrie

Gaz Metan Mediaş – FC Vaslui (ora 16,00, Digi Sport), la Sibiu

Arbitru: Alexandru Deaconu; arbitri asistenţi: Adrian Vidan, Mircea Orbuleţ (toţi din Bucureşti); arbitru de rezervă: Dan Monea (Aiud)

Observator: Constantin Ştefan (Bucureşti)

CFR Cluj – FC Braşov (ora 18,00, GSP TV)

Arbitru: Sebastian Colţescu (Craiova); arbitru de rezervă: Ionel Popa (Paşcani), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava); arbitru de rezervă: Emil Voicu (Bacău)

Observator: Marian Dorobanţu (Buzău)

Steaua Bucureşti – Sportul Studenţesc (ora 20,00, Digi Sport)

Arbitru: Alexandru Tudor; arbitri asistenţi: Iulian Radu, Florin Stănescu (toţi din Bucureşti); arbitru de rezervă: Teodor Crăciunescu (Râmnicu Vâlcea)

Observator: Constantin Gheorghe (Suceava)

Luni 4 octombrie

Victoria Brăneşti – FCM Târgu Mureş (ora 20,30, GSP TV), la Buzău

Arbitru: Paul Unimătan; arbitri asistenţi: Ioan Onicaş (Zalău), Stelian Slabu (Braşov); arbitru de rezervă: Cătălin Marian Pană (Bucureşti)

Observator: Anton Heleşteanu (Iaşi)

0 comentariu

ioan 01-09-2010 - 07:11

prsedintelui nu-i este frica sa se fotografieze cu mlitarii!

razvi 01-09-2010 - 12:42

Urmeaza IRANUL???!!!

Dinu D. 05-09-2010 - 04:54

Dar ce Obama a taiat salariile militarilor si recalculat pensiile acestora?

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Mai mult